Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama

İstanbul’u ailecek gezmek istiyor veya iş seyahati için İstanbul’a yolculuk yapmayı planlıyorsanız, işlerinizi kolaylaştıracak bir haberimiz var. B2Car Lease ile en ayrıcalıklı İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama hizmetini almaya hazır olun! Seyahat türünüze uygun son model araçlar ile sizlere üstün bir hizmet sunuyor, İstanbul’un tadını en iyi şekilde çıkarmanızı sağlıyoruz.

Havalimanı’na kadar bıraktığımız özel araçlarımız ile İstanbul’a indiğiniz andan itibaren şehri gezmeye başlayabilir, ailenizle eşsiz vakitler geçirebilirsiniz. Bunun dışında iş görüşmelerinizi en prestijli mekanlarda yapabilir, İstanbul’un yoğun trafiğinden kurtularak toplu taşımada zamanınızı öldürmezsiniz. B2Car Lease ile İstanbul’un keşfedilmeyen noktalarını görmeye ve harika bir geziye çıkmaya hazır olun!

Sabiha Gökçen Havalimanı Ulaşım

Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul’un Anadolu yakasında ve Pendik semtine bağlı Sanayi Mahallesi içerisinde yer alıyor. Konumu itibarıyla önemli merkezlere oldukça uzak olan bu bölgeye ulaşmak biraz zaman alabiliyor. Taksim’e 50 kilometre, Kadıköy’e de neredeyse 40 kilometre uzaklıkta bulunan bu havalimanına ulaşmak, yanlış seçenekleri tercih ettiğinizde saatlerinizi sizden çalabiliyor.

Özel işletmelerin servisleri ile bu havalimanına Taksim ve Kadıköy gibi belirtilen merkezlerden ulaşabiliyorsunuz. Fakat konakladığınız bölge buralara yakın değilse, en azından minimum 2 saatinizin yolda geçeceğini belirtmemiz gerekiyor. Sizler de İstanbul’a indiğiniz andan İstanbul’dan ayrılacağınız tarihe kadar özel arabanız ile gezmek ve toplu taşıma derdine katlanmamak için bizlere ulaşabilirsiniz. İstanbul Araç Kiralama hizmeti ile çok özel araçlar, ayrıcalıklı hizmet, konforlu bir tatil ve avantajlı fiyatlar sitemizde sizleri bekliyor!

İstanbul’da Gezilecek Yerler

Yalnızca Türkiye’nin değil, dünyanın en güzel şehirlerinden birisi olan İstanbul, gezilecek binlerce noktası ve içinde bulundurduğu benzersiz tarihi ögeleri ile adeta büyüleyici bir kenttir. Tarihi yarımadadan boğazın eşsiz güzelliklerine, Karadeniz kıyılarındaki saklı güzelliklerden, Cumhuriyet tarihinin göz dolduran eserlerine kadar pek çok ayrı bölgeyi İstanbul gezinizde ziyaret edebilirsiniz.

Bizim önerimiz, mutlaka tarihi yarımadaya dolu dolu bir gün ayırmanız yönünde olacaktır. Burada Sultanahmet ve Ayasofya camilerini gezebilir, Topkapı Sarayı’nda Osmanlı döneminin ihtişamını kendi gözleriniz ile görebilirsiniz. Bunun dışında, Beşiktaş, Ortaköy, Kuruçeşme ve Yeniköy gibi önemli boğaz lokasyonlarını gezebilir, İstanbul şehrinin asıl güzelliklerini ve muhteşem manzarasını birinci elden keşfedebilirsiniz.

Anadolu yakasına yolunuz düştüğünde ise Beykoz çevresindeki doğal güzellikleri görmeden dönmenizi kesinlikle önermiyoruz. Kadıköy, Bağdat Caddesi ve Üsküdar gibi önemli turistik lokasyonlara da göz atmayı unutmayın. Eğer aileniz ile geliyorsanız, İstanbul’da mutlaka 2 haftadan fazla süre geçirmenizi tavsiye ediyoruz. Bu sayede şehrin tamamını olmasa da önemli bir kısmını gezip görebilirsiniz.

İstanbul Araç Kiralamanın Avantajları

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi İstanbul Araç Kiralama, sizleri şehrin karmaşasından kurtarıyor ve bu özel kenti doyasıya gezebilmenize olanak tanıyor. İstanbul, her ne kadar trafiği ile ünlü bir şehir olsa da otoyolları kullanarak hedefiniz olan lokasyonlara çok daha rahat bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Özellikle aileniz ile bir gezi planlıyorsanız, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama hizmeti tam sizlere göre bir hizmet!

Diğer bir yandan iş gezisine çıktıysanız, İstanbul havalimanı araç kiralama hizmetimiz ile görüşmelerinize zamanında yetişebilirsiniz. Prestijli mekanlara giderek iş görüşmelerinizi daha kaliteli hale getirebilirsiniz. Uzun bir geziye çıktığınızı farz edersek, İstanbul araç kiralama, sizlere oldukça büyük bir avantaj sağlıyor. Semtler arası yolculuk yaparken toplu taşımada saatler harcamamak için kesinlikle İstanbul araç kiralama hizmetimizden faydalanmanızı öneriyoruz. Sarıyer’den Pendik’e, Şile’den Zeytinburnu’na kadar tüm semtlere erişim artık çok daha kolay.

B2Carlease Avantajları

İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı araç kiralama hizmetimiz ile konforlu ve özel bir hizmet almaya hazır olun. Tüm gezi standartlarına uygun araç yelpazemiz ile sizlere uygun hizmet veriyor ve İstanbul araç kiralama hizmetine yeni bir boyut katıyoruz. Tüm filomuzu, sağlık koşullarına göre dezenfekte ediyor ve araçlarımızın bakımlarını hiçbir zaman aksatmıyoruz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na indiğiniz andan itibaren sizlere aracınızı teslim ediyor, dönüş uçağınızın olduğu vakitte de geri teslim alıyoruz. Bir sorun çıktığında sizlerle ilgileniyor, sizleri asla yarı yolda bırakmıyoruz. Gönül rahatlığı ile İstanbul’u gezmek, en iyi İstanbul araç kiralama hizmetini almak ve bu güzel şehri karış karış keşfetmek istiyorsanız, sizin de hedefiniz B2Carlease olmalı!


Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) lokasyonunda www.b2carlease.com güvencesiyle sizlerle, Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.b2carlease.com

Blog

Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)
Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)
4,2
Bu şubemizde araç teslimatı havalimanı dışında bulunan ofisimizde yapılmaktadır.
Whatsapp Telefon