Hakkımızda

Kısa dönem araç kiralama sektörüne farklı bir anlayış getirecek olan, Yola çıkma zamanı sloganı ile faaliyete geçen B2carlease Baday grubu’nun tüm şirketleri Renault - Dacia bayilikleri , B2 Filo Kiralama Hizmeti gibi sektöründe ayrışan, fark yaratan ve yenilikçi bir anlayışla müşterilerine hizmet vermeyi hedefliyor.


B2carlease %100 yerli sermayesi ile kurulan uluslararası bir marka olma vizyonuna sahip Türk rent a car markasıdır. İş veya özel maksatla kiralama yapan müşterilerin, beklentileri doğrultusunda kurumsallığa sahip ama aynı zamanda da kendi ülkelerine ait ve samimi buldukları bir marka beklentileri düşünülerek ortaya çıkarıldı.


B2carlease markasını, diğer global ve kurumsal rent a car şirketlerinden ayrıştıran en önemli özelliği ve motivasyon kaynağı, müşterilerimizin memnuniyeti ve beklentilerinin optimum şekilde karşılanmasıdır. Müşteriyle karşılıklı güven esasına dayalı uzun süreli bir birliktelik ise öncelikli hedefimizdir.

Müşterinin tüm beklentilerini göz önünde bulundurarak ürün ve hizmetlerini geliştiren B2carlease,araç kiralayan müşterinin ihtiyaç duyabileceği her konuda teknolojiyi kullanarak, beklentilerin üzerinde hizmet sunmayı hedefliyor.