Hakkımızda

B2carlease olarak , günlük araç kiralama hizmetimiz ile yanınızda olmaktan mutluluk duyarız.

Biz kimiz?

35 Yıllık tecrübe ile Baday grup adını Renault-Dacia bayii güvencesiyle, yurtiçi ve yurtdışı çalışanları ile Avrupa’da bir çok  ülke  tarafından tercih edilen , gelişmiş  yazılım sistemi aracılığıyla ülkemize gelen yüz binlerce turiste hizmet veren bir araç kiralama platformudur.
Ne yaparız?
Günlük araç kiralama taleplerini Türkiye'nin dört bir yanında 2000 ne yakın kendi araç filomuz ve geniş tedarikçi ağımız ile kesintisiz bir hizmete dönüştürürüz.
Farkımız ne?
Büyük bir aile olarak rakamlar ve istatistikler ile gerçekçi hedefler üretir, ülkemizin turizm misyonuna hizmet ettiğimizin bilinciyle hareket ederiz.
Türk misafirperverliğini yaşatarak müşterilerimizin memnuniyeti için çalışırız. Burada sizin garantörlük yapmanızı isteyeceğiz. Müşterilerimize depozitosuz teslimat ve sınırsız kilometre hakkı sağlayacağız.
Vizyonumuz
Türkiye’nin en büyük araç filosunu yöneten, mutlu müşterilere, yenilikçi ve kendini sürekli geliştirip büyüten ve her zaman dahi iyisini yapmak isteyen bir global firma olmak..
Misyonumuz
Otomotiv sektöründe kendini kanıtlamış bir şirket olarak gece gündüz demeden müşterilerimizin mutluluğu için çalışır, güçlü teknolojik alt yapımızla misafirlerimize yenilikçi, hızlı ve sorunsuz araç kiralama deneyimi yaşatırız.

                                                                        Whatsapp Telefon