Ankara Esenboğa Havalimanı (ESB)

Ankara Esenboğa Havalimanı Araç Kiralama

Türkiye’nin en kalabalık ikinci şehri olan başkentimiz Ankara, mutlaka tüm vatandaşlarımızın gezmesi ve görmesi gereken merkezlerden bir tanesi. Cumhuriyet dönemini yansıtan tarihi yapıları, eşsiz kültürel dokusu ve önemli turistik merkezleri ile Ankara’da oldukça keyifli bir gezi yaşamanız mümkün. Üstelik, Ankara’da arabayla rahatça seyahat edebilir ve istediğiniz bölgeye kolayca ulaşabilirsiniz. Sizler de B2Carlease’in özel Ankara araç kiralama hizmeti ile filomuzdaki pek çok araca kolayca erişin ve gezinizi daha rahat hale getirin.

Ankara Şehir İçi Ulaşım

Ankara, büyük ve gelişmiş bir şehir olmasının yanı sıra Türkiye’nin başkenti olması sebebiyle diplomatik olaylarda artan bir trafik yoğunluğuna şahit oluyor. Halk otobüsleri, tren, minibüs gibi geniş ulaşım alternatiflerine sahip olsa da Türkiye’nin en kabalalık 2. Şehri olan başkent için trafik her zaman bir sorun teşkil ediyor. Bu tip durumlarda eğer tatil planlıyorsanız Ankara araç kiralama hizmeti sizler için bir çözüm olabilir. B2Carlease’in sunduğu Ankara Esenboğa Havalimanı araç kiralama hizmeti ile şehir içi trafiğine maruz kalmadan, sakin bir tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ankara’da Gezilecek Yerler

Türkiye’nin kalbinin attığı nokta, başkentimiz Ankara, büyük yüz ölçümü ile içerisinde birçok tarihi yapı, kültürel zenginlik ve doğa güzelliği barındırıyor. Ankara’da gezilecek yerler denildiğinde, tabi ki ilk sırada Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, Mustafa Kemal Atatürk’ün mezarının bulunduğu Anıtkabir geliyor. Ardından dünyanın popüler müzeleri arasında yer alan Anadolu Medeniyetler Müzesi, Türkiye Büyük Millet Meclisi, Ankara’nın ilk alışveriş merkezi olan Atakule ve enfes Ankara manzarasını ayaklarınıza seren Ankara Kalesi geliyor.

Kış aylarında ayaz soğuğundan bahsedilen Ankara’nın popüler kayak merkezine uğramadan da tatil olmaz. Elmadağ Kayak Merkezi, kış mevsiminde vazgeçilmez bir rotanız olabilir. Eğer ben doğa ile iç içe olmak istiyorum diyorsanız da Atatürk Orman Çiftliği size iyi gelecek. Ankara il sınırı içerisinde en büyük yeşil alana sahip orman çiftliği, kuş cıvıltıları eşliğinde size huzur verecek.

Ankara, bu doğal güzelliklerinin yanında birçok tarihi yere de sahip. Türk kültürüne dair birçok eser içeren Etnografya Müzesi, Selçuk döneminden bugüne kalan Akköprü ve Kalecik Köprüsü, İsmet İnönü’nün evi Pembe Köşk, 1. Türkiye Büyük Millet Meclisi binası olan Kurtuluş Savaşı Müzesi, Sakarya Şehitleri Zafer Anıtı, köy yaşamını anlatan Altınköy Açık Hava Müzesi, Hacı Bayram Veli Camii ve Kocatepe Camii Ankara’nın tarihi zenginliklerindendir.

Ankara’da Ne Yenir?

Ankara tatilinizde konu yemek yemeye geldiği zaman çok şanslı olduğunuzu hissedeceksiniz. En leziz tatlarından Ankara tavası, nefis miyane çorbası, çoban kavurma ve kapama oturduğunuz sofrada bulunması gereken ilk yemeklerdendir. Bu lezzetlerin yanında toyga çorbası, dutmaç, patlıcanlı et, pıt pıt pilavı ve ebem ekmeği de akşam sofralarınızda ziyafet çekeceğiniz Ankara’nın yöresel lezzetlerinden. Ankara mutfağı kahvaltıda da sizi yalnız bırakmıyor. Kahvaltıda Ankara’nın meşhur çiböreğini, bazlamasını ve gözlemesini mutlaka tadın. Tatil rotanız Ankara’ya çevrilmiyorsa bile bu lezzetler için uğrak noktalarınızdan biri Ankara olmalı. Eğer zor yolculukları sevmiyorsanız B2Carlease’in Ankara araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Ankara Esenboğa Havalimanı Araç Kiralama Hizmeti Nasıl Yapılır?

Ankara Türkiye’nin ikinci kabalalık ili olması sebebiyle pandemi sürecinde yüksek covid-19 vakası görülen şehirler arasında yerini alıyor. Tatil planınızı yaparken covid-19’ a yakalanma endişesi yaşıyor iseniz, yolculuklarınızda Ankara araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ankara Esenboğa Havalimanı araç kiralama hizmeti ile, her gün dezenfekte edilen araçları kullanarak kalabalıktan izole bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz. Tüm hijyen koşullarına uygun temizlenerek teslim edilen kiralık araçlar ile kendinizi bu bulaşıcı salgından koruyarak ailenizle muhteşem bir tatil keyfi sürebilirsiniz. Siz de B2Carlease’i tercih edin, güvenlikli, konforlu, geniş bagaj hacmine sahip, uygun fiyatlı araç kiralama hizmetini deneyimleyerek pandemiden uzak bir tatil yaşayın.

B2Car Lease ile Ankara Araç Kiralama

Ankara Esenboğa Havalimanı araç kiralama hizmeti için B2Carlease web sitenize girmeniz yeterli. Web site üzerinden araç kiralayacağınız tarihleri girdiğinizde onlarca lüks araç sizleri karşılıyor olacak. Sektöründe bir lider markası olan B2Carlease, sizi Ankara’nın boğucu trafiğinden alarak, konforlu ve ekonomik bir yolculuğa çıkarıyor. Sizler de tatilinizde tasarruf etmek ve aynı zamanda keyfinizden de ödün vermemek istiyorsanız Ankara araç kiralama hizmeti sizi bekliyor.


Ankara Esenboğa Havalimanı (ESB) Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Ankara Esenboğa Havalimanı (ESB) lokasyonunda www.b2carlease.com güvencesiyle sizlerle, Ankara Esenboğa Havalimanı (ESB) araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.b2carlease.com

Blog

Ankara Esenboğa Havalimanı (ESB)
Ankara Esenboğa Havalimanı (ESB)
4,6
24 Saat Açık
Whatsapp Telefon