Beşiktaş’ın En Güzel Kahvaltı Yerleri

Beşiktaş’ın En Güzel Kahvaltı Yerleri


1-Pişi Breakfast

Be
şiktaşın meşhur kahvaltıcılarından olan Pişi Breakfast. Mekanın en iyi tercihi peynirli, sucuklu, sosisli ve çikolatalı pişi çeşitlerini ,İki çeşit kahvaltı seçeneği de bulunan mekan hafta sonları erken gitmenizi tavsiye ederiz.2-Otlangaç

Beşiktaşta sevdiğim kahvaltı mekanlarından bir diğeride Otlangaç. Kahvaltıcılar Sokağından biraz uzak olduğu için hem sıra bekleme derdiniz yok hem de  kalabalık olmadığı için çok daha rahat kahvaltınızı yapabiliyorsunuz. Menemen ve yumurta çeşitleri bir hayli zengin olan mekanda ister tek ister çift kişilik serpme kahvaltı seçenekleri de bulunuyor.

                                


          
3- Bİ KAHVALTI

Popüler kahvaltıcılardan biri olan Bİ KAHVALTI.Pişi çeşitleri ile göze çarpan bir mekan burada en dikkat çekende öğrencilere kahvaltı ısmarlaya biliyorsuz bunun için bi kahvaltı fazladan ödemeniz yeterli.
kesinlikle tavsiye edebileceğimiz mekanlardan.

4- Cafe Faruk Kahvaltı

Son önerimiz olacak olan kahvaltıcımız Faruk .Kaliteli ve bol olan bir kahvaltı sizi bekliyor olacak .geleneksel Beşiktaş kahvaltıcalar sokağın tüm ürünlerini burda bulabilirsiniz.Sizin için hazırladığımız  bu blog yazımızda pişman olmıcağınız yerleri özelikle seçtik.

Whatsapp Telefon